KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16306083

nr 1630 6083

Erik Elfwén. Signerad, sydländska hus. Olja på pannå, 29x65 cm, yttermått inklusive ram: 46x83 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 1 juli 2024
kl 20:42:11

27/6 23:38:07 1      Vinnande bud